Přihlášení / RegistraceNová registrace

CZ EN  DE 

MGC Holešov
Palackého 1400, 769 01 Holešov

Radek Doležel se stal nejlepším minigolfistou v České republice

Napsáno 20.8.2012

MCR_Olomouc_28_7_2012_KO_071

 

Olomouc  - Skvělého úspěchu dosáhl holešovský minigolfista Radek Doležel starší. Na červencovém turnaji v Olomouci se stal absolutním mistrem České republiky v minigolfu.

více


ME juniorů v minigolfu

Napsáno 23.8.2011

12082011125

Holešovský minigolf měl dvojnásobné zastoupení na ME juniorů v minigolfu.

více


Holešovský minigolf má dva vícemistry ČR

Napsáno 25.7.2011

23072011098

Holešovský minigolfový klub si z Mistrovství ČR přivezl tři medaile.

více


Nepovedené GP Radotín

Napsáno 13.6.2011

05062011067

V neděli 5.6.2011 proběhlo v Praze-Radotíně 4. kolo extraligy a celostátní turnaj jednotlivců v minigolfu. Jak to všechno dopadlo se dozvíte dále.

více


Grand Prix Plzeň

Napsáno 19.5.2011

15052011058

V neděli 15.5.2011 se uskutečnilo další kolo extraligy družstev a celostátní turnaj jednotlivců v Plzni. Jak dopadli holešovští minigolfisté se dozvíte dále.

více


Další skvělý výkon družstva juniorů

Napsáno 27.4.2011

24042011044

V neděli 24.4.2011 se uskutečnilo 1.Grand Prix v Ostravě. Zároveň také pokračovala extraliga družstev druhým kolem.

více


Přípravný turnaj v Trnavě

Napsáno 28.3.2011

   Holešovští minigolfisté se o víkendu 26.-27.3.2011 zúčastnili halového turnaje v Trnavě.

více


Grand Prix Rakovník

Napsáno 29.11.2010

Holešovští minigolfisté se v nejvyšší soutěži postarali o příjemné překvapení.

více


 

Sponzoři

logo_bg
logo_holesov
logo_kraj
Picture in Návrh vizitky.xls

 veřejnost

Informační portál o minigolfu
Logo MGC BpH
Stránky Mezinárodní minigolfové federace Minigolfové zpravodajství
bezplatná registrace pro sponzory a subjekty hledající sponzory
Reklamní a mediální agentura MEDIA 2000, s.r.o., reklamní kampaně, dtp / tiskoviny, personální a komerční inzerce, digitální a ofsetový tisk, reklamní předměty Víno velkoobchod s tisíci vín z Moravy a celého světa. Víno červené, bílé, růžové, šumivé, ledové, slámové, champagne, sladké i suché, jakostní, odrůdové, ročníkové, přívlastkové, archivní, kabinetní, šampaňské, vinotéky, sklenice, dárkové balení.
Golfový obchod - golfové vybavení - bagy, hole, golfové boty, míčky, golfové oblečení, trenažéry, golf do kanceláře, příslušenství bezplatný personální vyhledávač, registrace pro firmy i lidi hledající práci zdarma
zakazková výroba dresů, sponzorský program čepice, kulichy, klobouky, zakázková výroba v České republice a Číně, reklamní úpravy, výšivka loga
Ovocné a zeleninové bio šťávy bez konzervantů, bez přidané vody, bez přidaného cukru, barviv a podobně. Biotta Breus Aloe Vera juice je čistý přírodní nápoj s kousky dužiny Aloe Vera, bez přidaného cukru. Čistí tělo od toxinů, regeneruje a optimalizuje trávení. Podporuje metabolismus, imunitu, přispívá ke zlepšování stavu celé řady chronických zdravotních problémů.
kalendáře diáře novoročenky výroba luxusních kožených tašek nejen pro notebook
výroba luxosních košil na zakázku Zakázková výroba reklamních a dárkových předmětů v Číně. Originální reklamní a dárkové předměty na míru ve Vašich firemních barvách. Ušijeme Vám jakýkoli reklamní a dárkový předmět na zakázku přímo v čínské továrně. Vzorek do několika dnů, kompletní zakázka do několika měsíců (výhodná lodní doprava). Velkoobchodní prodej z katalogů, zboží skladem v ČR.
Naše grafické studio nabízí návrhy a výrobu všech typů tiskovin, jako jsou například výroční zprávy či časopisy, ale i vizitky, razítka, hlavičkové papíry, letáky, skládačky, reklamní poutače (např. do dopravních prostředků), billboardy, inzeráty do tisku apod. Samozřejmostí je tvorba vkusných a originálních firemních logotypů s možností vytvoření grafického manuálu či kompletního CVI (Corporate Visual Identity)... Nákup a prodej firemního auta plátcem a neplátcem DPH. Budování autoflotily, zabezpečení firemního auta elektronicky, mechanicky, pojištění základní, havarijní, speciální, leasing finanční nebo operativní. Výběr firemního auta dle účelu a barvy, polepy aut.
prodej, pronájem bytů, domů, pozemků, nebytové prostory
účetní, daňová, auditorská kancelář, vedení výběrových řízení lidských zdrojů a IT.