Přihlášení / RegistraceNová registrace

CZ EN  DE 

MGC Holešov
Palackého 1400, 769 01 Holešov

Holešovští minigolfisté vybojovali Extraligu

Holešovští minigolfisté si zajistili účast v Extralize pro sezónu 2017/2018.

Holešovští minigolfisté pod vedením místostarosty města Radka Doležela, si po strastiplné sezóně v první lize, kde si vítězství zajistili až v závěrečném finále na Přeboru Moravy, zajistili v baráži účast v Extralize ČR pro příští sezónu. Samotná baráž probíhala v rámci Mistrovství ČR v Rakovníku, kde kromě soutěží jednotlivců a baráže, také probíhalo finále Extraligy. Baráže se účastní vítězové dvou prvních lig z Čech a Moravy a pátý tým z extraligy z předcházející sezóny. Tři týmy bojují o dvě místa, minigolfisté z Holešova obsadili v baráži konečné druhé místo a tím si zajistili postup do Extraligy. Je potřeba také připomenout úspěchy jednotlivců, které mírně zanikají v záři týmového úspěchu. Karolína Jandová se stala jak mistryní Moravy, tak také mistryní ČR v kategorii žen. Ondřej Myšák se stal mistrem Moravy v kategorii mužů. Gratulujeme a přejeme v nejvyšší soutěži mnoho úspěchů.

Napsáno 24.7.2017
» seznam aktualit


 

Sponzoři

logo_bg
logo_holesov
logo_kraj
Picture in Návrh vizitky.xls

 veřejnost

Informační portál o minigolfu
Logo MGC BpH
Stránky Mezinárodní minigolfové federace Minigolfové zpravodajství
bezplatná registrace pro sponzory a subjekty hledající sponzory
Reklamní a mediální agentura MEDIA 2000, s.r.o., reklamní kampaně, dtp / tiskoviny, personální a komerční inzerce, digitální a ofsetový tisk, reklamní předměty Víno velkoobchod s tisíci vín z Moravy a celého světa. Víno červené, bílé, růžové, šumivé, ledové, slámové, champagne, sladké i suché, jakostní, odrůdové, ročníkové, přívlastkové, archivní, kabinetní, šampaňské, vinotéky, sklenice, dárkové balení.
Golfový obchod - golfové vybavení - bagy, hole, golfové boty, míčky, golfové oblečení, trenažéry, golf do kanceláře, příslušenství bezplatný personální vyhledávač, registrace pro firmy i lidi hledající práci zdarma
zakazková výroba dresů, sponzorský program čepice, kulichy, klobouky, zakázková výroba v České republice a Číně, reklamní úpravy, výšivka loga
Ovocné a zeleninové bio šťávy bez konzervantů, bez přidané vody, bez přidaného cukru, barviv a podobně. Biotta Breus Aloe Vera juice je čistý přírodní nápoj s kousky dužiny Aloe Vera, bez přidaného cukru. Čistí tělo od toxinů, regeneruje a optimalizuje trávení. Podporuje metabolismus, imunitu, přispívá ke zlepšování stavu celé řady chronických zdravotních problémů.
kalendáře diáře novoročenky výroba luxusních kožených tašek nejen pro notebook
výroba luxosních košil na zakázku Zakázková výroba reklamních a dárkových předmětů v Číně. Originální reklamní a dárkové předměty na míru ve Vašich firemních barvách. Ušijeme Vám jakýkoli reklamní a dárkový předmět na zakázku přímo v čínské továrně. Vzorek do několika dnů, kompletní zakázka do několika měsíců (výhodná lodní doprava). Velkoobchodní prodej z katalogů, zboží skladem v ČR.
Naše grafické studio nabízí návrhy a výrobu všech typů tiskovin, jako jsou například výroční zprávy či časopisy, ale i vizitky, razítka, hlavičkové papíry, letáky, skládačky, reklamní poutače (např. do dopravních prostředků), billboardy, inzeráty do tisku apod. Samozřejmostí je tvorba vkusných a originálních firemních logotypů s možností vytvoření grafického manuálu či kompletního CVI (Corporate Visual Identity)... Nákup a prodej firemního auta plátcem a neplátcem DPH. Budování autoflotily, zabezpečení firemního auta elektronicky, mechanicky, pojištění základní, havarijní, speciální, leasing finanční nebo operativní. Výběr firemního auta dle účelu a barvy, polepy aut.
prodej, pronájem bytů, domů, pozemků, nebytové prostory
účetní, daňová, auditorská kancelář, vedení výběrových řízení lidských zdrojů a IT.