Přihlášení / RegistraceNová registrace

CZ EN  DE 

MGC Holešov
Palackého 1400, 769 01 Holešov

Aktuality

Otevíráme

Napsáno 25.4.2012

Zahájení sezony 2012!

více

GP Hradec Králové

Napsáno 19.4.2012

V neděli 15.4.2012 se v Hradci Králové uskutečnil první celostátní turnaj jednotlivců a 2.kolo extraligy družstev v minigolfu.

více

Sezóna zahájena

Napsáno 6.4.2012

Hráči klubu zahájili sezónu marathónem dvojic na filcu v Děčíně.

více

MT Start Brno

09102011165

Napsáno 10.10.2011

Minigolfisté se rozloučili se sezónou posledním turnajem v Brně.

více

GP Olomouc

18092011161

Napsáno 30.9.2011

V neděli 18.9.2011 se v Olomouci uskutečnil celostátní turnaj jednotlivců v minigolfu a první kolo extraligy družstvev. Jak se dařilo holešovským hráčům se dozvíte dále.

více

MT Kopřivnice

04092011156

Napsáno 5.9.2011

Holešovští hráči se o víkendu zúčastnili zemského turnaje v minigolfu.

více

ME juniorů v minigolfu

Napsáno 24.8.2011

Holešovský minigolf měl své zastoupení na ME juniorů v minigolfu.

více

Holešovský minigolf má dva vícemistry ČR

Napsáno 27.7.2011

Celkem tři medaile si dovezli holešovští minigolfisté z Mistrovství ČR v minigolfu.

více

Odjíždíme na Mistrovství ČR

Napsáno 15.7.2011

V sobotu ráno odjíždí čtyřčlenná skupina hráčů MGC Holešov na Mistrovství ČR.

více

 

Sponzoři

logo_bg
logo_holesov
logo_kraj
Picture in Návrh vizitky.xls

 veřejnost

Informační portál o minigolfu
Logo MGC BpH
Stránky Mezinárodní minigolfové federace Minigolfové zpravodajství
bezplatná registrace pro sponzory a subjekty hledající sponzory
Reklamní a mediální agentura MEDIA 2000, s.r.o., reklamní kampaně, dtp / tiskoviny, personální a komerční inzerce, digitální a ofsetový tisk, reklamní předměty Víno velkoobchod s tisíci vín z Moravy a celého světa. Víno červené, bílé, růžové, šumivé, ledové, slámové, champagne, sladké i suché, jakostní, odrůdové, ročníkové, přívlastkové, archivní, kabinetní, šampaňské, vinotéky, sklenice, dárkové balení.
Golfový obchod - golfové vybavení - bagy, hole, golfové boty, míčky, golfové oblečení, trenažéry, golf do kanceláře, příslušenství bezplatný personální vyhledávač, registrace pro firmy i lidi hledající práci zdarma
zakazková výroba dresů, sponzorský program čepice, kulichy, klobouky, zakázková výroba v České republice a Číně, reklamní úpravy, výšivka loga
Ovocné a zeleninové bio šťávy bez konzervantů, bez přidané vody, bez přidaného cukru, barviv a podobně. Biotta Breus Aloe Vera juice je čistý přírodní nápoj s kousky dužiny Aloe Vera, bez přidaného cukru. Čistí tělo od toxinů, regeneruje a optimalizuje trávení. Podporuje metabolismus, imunitu, přispívá ke zlepšování stavu celé řady chronických zdravotních problémů.
kalendáře diáře novoročenky výroba luxusních kožených tašek nejen pro notebook
výroba luxosních košil na zakázku Zakázková výroba reklamních a dárkových předmětů v Číně. Originální reklamní a dárkové předměty na míru ve Vašich firemních barvách. Ušijeme Vám jakýkoli reklamní a dárkový předmět na zakázku přímo v čínské továrně. Vzorek do několika dnů, kompletní zakázka do několika měsíců (výhodná lodní doprava). Velkoobchodní prodej z katalogů, zboží skladem v ČR.
Naše grafické studio nabízí návrhy a výrobu všech typů tiskovin, jako jsou například výroční zprávy či časopisy, ale i vizitky, razítka, hlavičkové papíry, letáky, skládačky, reklamní poutače (např. do dopravních prostředků), billboardy, inzeráty do tisku apod. Samozřejmostí je tvorba vkusných a originálních firemních logotypů s možností vytvoření grafického manuálu či kompletního CVI (Corporate Visual Identity)... Nákup a prodej firemního auta plátcem a neplátcem DPH. Budování autoflotily, zabezpečení firemního auta elektronicky, mechanicky, pojištění základní, havarijní, speciální, leasing finanční nebo operativní. Výběr firemního auta dle účelu a barvy, polepy aut.
prodej, pronájem bytů, domů, pozemků, nebytové prostory
účetní, daňová, auditorská kancelář, vedení výběrových řízení lidských zdrojů a IT.