Přihlášení / RegistraceNová registrace

CZ EN  DE 

MGC Holešov
Palackého 1400, 769 01 Holešov

Přípravný turnaj v Trnavě

   Holešovští minigolfisté se o víkendu 26.-27.3.2011 zúčastnili halového turnaje v Trnavě.

O víkendu 26.-27.3.2011 se hráči holešovského klubu zúčastnili přípravných turnajů v Trnavě, šlo však o nejvyšší soutěž družstev na Slovensku, takže se dala očekávat velmi dobrá konkurence. Holešovské juniorské družstvo hned na úvod sezóny však ukázalo jaké jsou jeho ambice.
   V sobotním klání se nejvíce dařilo juniorovi Tomáši Klimkovi, který výkonem 98 úderů na 4 okruhy obsadil 2.místo, Jan Juroszek s 99 údery 3.místo a Radek Doležel ml. se 110 údery 6.místo. V kategorii mužů obsadil Radek Doležel st. 92 úderů 5.místo.
   V neděli se nejvíce dařilo Radku Doleželovi ml., který s 94 údery obsadil 2.místo, Jan Juroszek s 97 údery 3.místo a Tomáš Klimek s 98 údery 4.místo. V kategorii mužů obsadil Radek Doležel st. s 96 údery 9.místo.
   Na závěr je nutné konstatovat, že šlo o velmi příjemné setkání, ve které hráči holešovského klubu podali vynikající výkony i přestože šlo o první trénink v sezóně, a nechali za sebou až na jednu výjimku všechny hráče Slovenské juniorské reprezentace.

Napsáno 28.3.2011
» seznam článků


 

Sponzoři

logo_bg
logo_holesov
logo_kraj
Picture in Návrh vizitky.xls

 veřejnost

Informační portál o minigolfu
Logo MGC BpH
Stránky Mezinárodní minigolfové federace Minigolfové zpravodajství
bezplatná registrace pro sponzory a subjekty hledající sponzory
Reklamní a mediální agentura MEDIA 2000, s.r.o., reklamní kampaně, dtp / tiskoviny, personální a komerční inzerce, digitální a ofsetový tisk, reklamní předměty Víno velkoobchod s tisíci vín z Moravy a celého světa. Víno červené, bílé, růžové, šumivé, ledové, slámové, champagne, sladké i suché, jakostní, odrůdové, ročníkové, přívlastkové, archivní, kabinetní, šampaňské, vinotéky, sklenice, dárkové balení.
Golfový obchod - golfové vybavení - bagy, hole, golfové boty, míčky, golfové oblečení, trenažéry, golf do kanceláře, příslušenství bezplatný personální vyhledávač, registrace pro firmy i lidi hledající práci zdarma
zakazková výroba dresů, sponzorský program čepice, kulichy, klobouky, zakázková výroba v České republice a Číně, reklamní úpravy, výšivka loga
Ovocné a zeleninové bio šťávy bez konzervantů, bez přidané vody, bez přidaného cukru, barviv a podobně. Biotta Breus Aloe Vera juice je čistý přírodní nápoj s kousky dužiny Aloe Vera, bez přidaného cukru. Čistí tělo od toxinů, regeneruje a optimalizuje trávení. Podporuje metabolismus, imunitu, přispívá ke zlepšování stavu celé řady chronických zdravotních problémů.
kalendáře diáře novoročenky výroba luxusních kožených tašek nejen pro notebook
výroba luxosních košil na zakázku Zakázková výroba reklamních a dárkových předmětů v Číně. Originální reklamní a dárkové předměty na míru ve Vašich firemních barvách. Ušijeme Vám jakýkoli reklamní a dárkový předmět na zakázku přímo v čínské továrně. Vzorek do několika dnů, kompletní zakázka do několika měsíců (výhodná lodní doprava). Velkoobchodní prodej z katalogů, zboží skladem v ČR.
Naše grafické studio nabízí návrhy a výrobu všech typů tiskovin, jako jsou například výroční zprávy či časopisy, ale i vizitky, razítka, hlavičkové papíry, letáky, skládačky, reklamní poutače (např. do dopravních prostředků), billboardy, inzeráty do tisku apod. Samozřejmostí je tvorba vkusných a originálních firemních logotypů s možností vytvoření grafického manuálu či kompletního CVI (Corporate Visual Identity)... Nákup a prodej firemního auta plátcem a neplátcem DPH. Budování autoflotily, zabezpečení firemního auta elektronicky, mechanicky, pojištění základní, havarijní, speciální, leasing finanční nebo operativní. Výběr firemního auta dle účelu a barvy, polepy aut.
prodej, pronájem bytů, domů, pozemků, nebytové prostory
účetní, daňová, auditorská kancelář, vedení výběrových řízení lidských zdrojů a IT.