Přihlášení / RegistraceNová registrace

CZ EN  DE 

MGC Holešov
Palackého 1400, 769 01 Holešov

Mistrovství světa juniorů v minigolfu

Napsáno 29.11.2010

Ve dnech 10. - 13. 8. 2010 proběhlo v ruské Sochi Mistrovství světa juniorů (do 19let) v minigolfu za účasti dvou holešovských minigolfistů.

více


Mistrovství ČR v minigolfu

Napsáno 29.11.2010

 

Ve dnech 22.7.-24.7.2010 se v Bystřici p.H. a v Holešově uskutečnilo Mistrovství České republiky v minigolfu.

více


Přebor Moravy Blansko

Napsáno 23.6.2010

O víkendu proběhl v Blansku Přebor Moravy v minigolfu!

více


Grand Prix Jedovnice

Napsáno 9.6.2010

V neděli 6.6.2010 se v Jedovnicích uskutečnil celostátní turnaj jednotlivců a 4.kolo extraligy smíšených a juniorských družstev v minigolfu.

více


Moravia Tour Bystřice p.H.

Napsáno 3.6.2010

 

V neděli 30.5.2010 se v Bystřici p.H. uskutečnil z pohledu MGC Holešov velmi dramatický zemský turnaj jednotlivců a 4.kolo I.ligy družstev v minigolfu.

více


Open Bystřice p.H.

Napsáno 26.5.2010

V neděli 16.5.2010 proběhl v Bystřici p.H. oblastní turnaj v minigolfu za účasti hráčů z Holešova.

více


Grand Prix Hradec Králové

Napsáno 26.5.2010

V neděli 9.5.2010 se v Hradci Králové uskutečnilo Grand Prix v minigolfu za účasti 5-ti hráčů z MGC Holešov.

více


Družstvo žáků MGC Holešov kolektivem roku

Napsáno 3.5.2010

V neděli 1.5.2010 na zámku v Holešově byly vyhlášeny osobnosti města Holešova za rok 2009.

více


Moravia Tour Olomouc

Napsáno 30.4.2010

Poprvé v letošní sezóně se v 1.lize představil A tým holešovských minigolfistů.

více


 

Sponzoři

logo_bg
logo_holesov
logo_kraj
Picture in Návrh vizitky.xls

 veřejnost

Informační portál o minigolfu
Logo MGC BpH
Stránky Mezinárodní minigolfové federace Minigolfové zpravodajství
bezplatná registrace pro sponzory a subjekty hledající sponzory
Reklamní a mediální agentura MEDIA 2000, s.r.o., reklamní kampaně, dtp / tiskoviny, personální a komerční inzerce, digitální a ofsetový tisk, reklamní předměty Víno velkoobchod s tisíci vín z Moravy a celého světa. Víno červené, bílé, růžové, šumivé, ledové, slámové, champagne, sladké i suché, jakostní, odrůdové, ročníkové, přívlastkové, archivní, kabinetní, šampaňské, vinotéky, sklenice, dárkové balení.
Golfový obchod - golfové vybavení - bagy, hole, golfové boty, míčky, golfové oblečení, trenažéry, golf do kanceláře, příslušenství bezplatný personální vyhledávač, registrace pro firmy i lidi hledající práci zdarma
zakazková výroba dresů, sponzorský program čepice, kulichy, klobouky, zakázková výroba v České republice a Číně, reklamní úpravy, výšivka loga
Ovocné a zeleninové bio šťávy bez konzervantů, bez přidané vody, bez přidaného cukru, barviv a podobně. Biotta Breus Aloe Vera juice je čistý přírodní nápoj s kousky dužiny Aloe Vera, bez přidaného cukru. Čistí tělo od toxinů, regeneruje a optimalizuje trávení. Podporuje metabolismus, imunitu, přispívá ke zlepšování stavu celé řady chronických zdravotních problémů.
kalendáře diáře novoročenky výroba luxusních kožených tašek nejen pro notebook
výroba luxosních košil na zakázku Zakázková výroba reklamních a dárkových předmětů v Číně. Originální reklamní a dárkové předměty na míru ve Vašich firemních barvách. Ušijeme Vám jakýkoli reklamní a dárkový předmět na zakázku přímo v čínské továrně. Vzorek do několika dnů, kompletní zakázka do několika měsíců (výhodná lodní doprava). Velkoobchodní prodej z katalogů, zboží skladem v ČR.
Naše grafické studio nabízí návrhy a výrobu všech typů tiskovin, jako jsou například výroční zprávy či časopisy, ale i vizitky, razítka, hlavičkové papíry, letáky, skládačky, reklamní poutače (např. do dopravních prostředků), billboardy, inzeráty do tisku apod. Samozřejmostí je tvorba vkusných a originálních firemních logotypů s možností vytvoření grafického manuálu či kompletního CVI (Corporate Visual Identity)... Nákup a prodej firemního auta plátcem a neplátcem DPH. Budování autoflotily, zabezpečení firemního auta elektronicky, mechanicky, pojištění základní, havarijní, speciální, leasing finanční nebo operativní. Výběr firemního auta dle účelu a barvy, polepy aut.
prodej, pronájem bytů, domů, pozemků, nebytové prostory
účetní, daňová, auditorská kancelář, vedení výběrových řízení lidských zdrojů a IT.